dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Czerwiec 2013

Noc Kupały w Muzeum Wsi Radomskiej

Noc Kupały w Muzeum Wsi Radomskiej

Tradycja sobótek świętojańskich, zwanych też m.in. nocą Kupały, jest mocno zakorzeniona w kulturze słowiańskiej. Obchodzone w najkrótszą noc w roku święto i przeprowadzane obrzędy słowiańskie miały zapewnić zdrowie i urodzaj.

Maraton Merida Mazovia MTB w Kozienicach!

Maraton Merida Mazovia MTB w Kozienicach!

Merida Mazovia MTB Marathon zostanie rozegrany w Kozienicach po raz drugi, ponownie spotkamy się już 16 czerwca. Urokliwa i urozmaicona trasa wiodąca przez Puszczę Kozienicką, gorąca atmosfera i gościnność Kozienic niewątpliwie sprawią, że ponownie zjawi się tutaj blisko 1000 zawodników.

Przysuskie spotkania chórów: Z wizytą u Kolberga. 15.06.2013 r

Przysuskie spotkania chórów: Z wizytą u Kolberga. 15.06.2013 r

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie z partnerami: Stowarzyszeniem Chóru Nauczycielskiego „Canto”, Starostwem Powiatowym w Przysusze, Burmistrzem Gminy i Miasta Przysucha, Domem Kultury w Przysusze i Muzeum Oskara Kolberga w Przysusze serdecznie zaprasza w najbliższą sobotę 15 czerwca 2013 r. na godzinę 18.00 na przysuskie spotkanie chórów pn. „Z wizytą u Kolberga”.

Wieczór Sobótkowy w Wieniawie

Wieczór Sobótkowy w Wieniawie

Gminny Ośrodek Kultury w Wieniawie już od 31 lat organizuje Wieczory Sobótkowe - Wianki, imprezę która jest promocją lokalnych tradycji, jak również wartości zakorzenionych w tradycjach naszych ojców i przodków. W niedzielę 23 czerwca 2013 r. nad stawami i rzeką Radomką przy Gminnym Ośrodku Kultury w Wieniawie niebo rozświetli ogień sobótkowy, a woda zakwitnie od kwiatów. Tradycyjnie wieczór sobótkowy rozpocznie się o godzinie 15.00.

Strona 3 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4262111

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska