dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Czerwiec 2013

Sobótki, Janki, Wianki w Pionkach

Sobótki, Janki, Wianki w Pionkach

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach zaprasza do wspólnych obchodów nocy świętojańskiej nad Stawem Górnym. XV Sobótki, Janki, Wianki odbędą się 22 czerwca o godzinie 18:00.

Wieczór Sobótkowy w Wieniawie

Wieczór Sobótkowy w Wieniawie

Gminny Ośrodek Kultury w Wieniawie już od 31 lat organizuje Wieczory Sobótkowe - Wianki, imprezę która jest promocją lokalnych tradycji, jak również wartości zakorzenionych w tradycjach naszych ojców i przodków. W niedzielę 23 czerwca 2013 r. nad stawami i rzeką Radomką przy Gminnym Ośrodku Kultury w Wieniawie niebo rozświetli ogień sobótkowy, a woda zakwitnie od kwiatów. Tradycyjnie wieczór sobótkowy rozpocznie się o godzinie 15.00.

Wianki w Szydłowcu

Wianki w Szydłowcu

Już w piątek 21 czerwca Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu – Zamek zaprasza na imprezę plenerową WIANKI’ 2013. Święto ognia, wody, urodzaju, płodności, miłości i radości rozpocznie się o godzinie 19:30, tym razem na terenie Ośrodka Rekreacyjnego ZALEW, przy ulicy Folwarcznej.

Zapraszamy dziś na pierwszy dzień Apetytu na Gombrowicza!

Zapraszamy dziś na pierwszy dzień Apetytu na Gombrowicza!

Tak różnorodnego programu „Apetytu na Gombrowicza” jeszcze nie było. Jak zwykle Muzeum Gombrowicza słowo łączy z muzyką: Maja Kleszcz, Wojciech Waglewski i Mateusz Pospieszalski, Krzysztof Daukszewicz. Będzie międzynarodowo: o Gombrowiczu mówić będą prof. Rolf Fieguth, Rüdiger Fuchs oraz Marcin Piekoszewski. Będzie też lokalnie: wystąpią orkiestra dęta Grandioso oraz Teatr Resursa. Będą też atrakcje dla dzieci: bajki, transatlantyk budowany z klocków, malowanie słów. To w plenerze, a w pałacu projekcja wyprodukowanego w Argentynie filmu „Zabijcie Witolda”, dla tych, którzy nie mogli być na niedawnej premierze. I jak zwykle coś dla ciała, by zaspokoić te mniej wysublimowane apetyty. Zapraszamy już dziś do Muzeum Witolda Gombrowicza!

Strona 2 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278418

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska