dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Czerwiec 2013

Cykl spotkań na Żeromskiego powraca!

Cykl spotkań na Żeromskiego powraca!

Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” w Radomiu wraca z cyklem wakacyjnych koncertów „Spotkajmy się na Żeromskiego”. Czeka nas mocna dawka muzyki z wielu jej nurtów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie okazja do posłuchania folku, muzyki klasycznej, reggae, poezji śpiewanej, mieszanek jazzu i bluesa, rocka i punku oraz utworów big bandowych.

Festiwal Jeździecki w Kozienicach

Festiwal Jeździecki w Kozienicach

Klub Jeździecki SKARB przy SK Kozienice i Stadnina Koni Kozienice zapraszają na IV Kozienicki Festiwal Jeździecki , który odbędzie się w dniach 29-30.06.2013 na terenie Stadniny Koni Kozienice

I Radomski Dzień Gier Bez Prądu.

I Radomski Dzień Gier Bez Prądu.

Celem jest promocja gier planszowych, figurkowych gier bitewnych oraz kolekcjonerskich gier karcianych wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych, jako wspaniałej formy spędzania wolnego czasu.

Festiwal Artystów Ulicznych w Radomiu!

Festiwal Artystów Ulicznych w Radomiu!

Zapraszamy na II edycję Festiwalu Artystów ulicznych w Radomiu w dniach 29 - 30 czerwca! Podczas tego weekendu centrum miasta opanują żonglerzy, akrobaci, szczudlarze, połykacze ognia, tancerze, muzycy i wielu innych uzdolnionych artystów z całej Polski. Nie zabraknie również animatorów i iluzjonistów, którzy zaskoczą każdego, kto przybędzie na tegoroczną imprezę.

Strona 1 z 6 [ 1 2 3 4 .. 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224203

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska