dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Czerwiec 2012

Rowerowy Zlot Gwieździsty w Domaniowie. 22 czerwca 2012 r.

Rowerowy Zlot Gwieździsty w Domaniowie. 22 czerwca 2012 r.

Związek Gmin „Radomka” zaprasza miłośników podróżowania na jednośladach do udziału w IX edycji Rowerowego Zlotu Gwieździstego. Rowerzyści wyruszą z terenu 6 gmin oraz z Radomia aby spotkać się na pikniku nad zalewem w Domaniowie.

Serdecznie Zapraszamy!

Zapraszamy na Apetyt Na Gombrowicza do Wsoli

Zapraszamy na Apetyt Na Gombrowicza do Wsoli

Muzeum Witolda Gombrowicza, Gmina Jedlińsk i Fundacja Wsola Pomost zapraszają na piąty piknik artystyczny „Apetyt na Gombrowicza”. Impreza odbędzie się w dniach 15 – 16 czerwca w Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli. Jak zwykle podczas naszego pikniku literackie teksty łączyć się będą z dobrą muzyką. W tym roku Apetyt na Gombrowicza jest też szansą na dobre kulturalne popołudnie dla tych, których nie pasjonuje futbol i Euro koko. Już dzisiaj o 20.00 rozpoczynamy piknik od koncertu Gaby Kulki.

XIII Dni Sycyny

XIII Dni Sycyny

Już w najbliższą niedziele, 17 czerwca w Sycynie będą miały miejsce XIII Dni Sycyny, które rozpoczną także tegoroczne obchody Dni Jana Kochanowskiego.


Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Iłżeckie Dni Kultury

Iłżeckie Dni Kultury

Dom Kultury w Iłży zaprasza na Iłżeckie Dni Kultury, które odbędą się w dniach 15 - 17 czerwca br.Gwiazdą imprezy będzie Kabaret Dno oraz zespół Grupa Furmana i D-Bomb. Wszystkie imprezy odbywać się będą w Amfiteatrze MGOSiR (ul. Orła Białego) lub przy złej pogodzie w hali sportowej PGG (ul. Bodzentyńska).

Zapraszamy do udziału.

Strona 4 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278322

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska