dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Czerwiec 2012

VII edycja konkursu  fotograficznego  „Mazowsze bliskie sercu”

VII edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”

Samorząd Województwa Mazowieckiego już po raz siódmy zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Mazowsze bliskie sercu”, który przeznaczony jest dla fotografów amatorów mieszkających lub uczących się na terenie Mazowsza. Nabór prac trwa do września 2012 r.

Interesujący weekend w Zwoleniu – Dni Jana Kochanowskiego. 22 – 24 czerwca 2012 r.

Interesujący weekend w Zwoleniu – Dni Jana Kochanowskiego. 22 – 24 czerwca 2012 r.

Zapraszamy Państwa w najbliższy weekend do Zwolenia gdzie czekają nas 3 dni interesujących wydarzeń odbywających się w ramach Dni Jana Kochanowskiego. W piątek obchodzimy XXXIII Imienny Pana Jana, w sobotę Sobótki Czaronoleskie a w niedzielę będziemy mogli wysłuchać licznych koncertów na Placu Kochanowskiego w Zwoleniu.

Wieczór Sobótkowy – Wianki w Wieniawie – 24.06.2012 r.

Wieczór Sobótkowy – Wianki w Wieniawie – 24.06.2012 r.

Gminny Ośrodek Kultury w Wieniawie już od 31 lat organizuje Wieczory Sobótkowe – Wianki, imprezę która jest promocją lokalnych tradycji, jak również wartości zakorzenionych w tradycjach naszych ojców i przodków. W niedzielę 24 czerwca 2012 r. nad stawami i rzeką Radomką przy Gminnym Ośrodku Kultury w Wieniawie niebo rozświetli ogień sobótkowy, a woda zakwitnie od kwiatów. Tradycyjne wieczór rozpocznie się o godzinie 15.00

Kameralne Lato Filmowe w Radomiu rozpoczęte!

Kameralne Lato Filmowe w Radomiu rozpoczęte!

Wczoraj rozpoczęły się 5 Ogólnopolskie Spotkania Filmowe „Kameralne Lato”, które zaliczają się do jednego z najważniejszych festiwali kina niezależnego w Polsce. Co roku gromadzi miłośników kina z całej Polski. Do Radomia zjechali znani filmowcy i młodzi pasjonaci filmu. Wśród gości festiwalu jest Anna Mucha, Mateusz Damięcki, Jarek Kupść, Maciej Pisuk, Radosław Ladczuk. Imprezy w ramach Ogólnopolskich Spotkań Filmowych „Kameralne lato” będą odbywać się do 23 czerwca w Galerii Słonecznej, Czytelni Kawy i sali koncertowej Urzędu Miejskiego w Radomiu.

Strona 3 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4262020

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska