NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Czerwiec 2012

Rowery i Szachy. Wycieczka rowerowa do Muzeum Witolda Gombrowicza

Rowery i Szachy. Wycieczka rowerowa do Muzeum Witolda Gombrowicza

Już w tą niedzielę, 24 czerwca Jazda z Miasta! z finałem w Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli. Na mecie, która znajduje się w pięknym parku okalającym budynek muzeum, oprócz pysznego poczęstunku czekają na chętnych przestrzenne szachy.

Jazda z Miasta – to cykl wycieczek rowerowych organizowanych po regionie radomskim organizowany przez Bractwo Rowerowe. Tym razem uczestnicy wyprawy spotkają się za starym młynem na Pacynce, w pobliżu Dąbrowy Kozłowej by okolicznymi wioskami dojechać do Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli.

Wystartował konkurs na najlepszy produkt turystyczny 2012 roku

Wystartował konkurs na najlepszy produkt turystyczny 2012 roku

Rozpoczął się etap regionalny 10. edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszy produkt turystyczny "Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej ". Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych roku. Koordynatorem konkursu na terenie Mazowsza jest Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna, która przyjmuje zgłoszenia do 10 sierpnia.

Gmina Wolanów w Twoim Obiektywie

Gmina Wolanów w Twoim Obiektywie

Gminne Centrum Kultury w Wolanowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt.: ,,Gmina Wolanów w obiektywie”. Celem konkursu jest przede wszystkim promowanie uroków własnego miejsca zamieszkania- Gminy Wolanów, kształtowanie wyobraźni poprzez tworzenie prac fotograficznych, zachęcanie mieszkańców terenu Gminy Wolanów do rozwijania swoich zainteresowań, dostrzegania urokliwych miejsc w codziennym życiu, rozwijanie wrażliwości na otaczające piękno.

Zapraszamy na Powitanie lata w Domaniowie. 1 lipca 2012 r.

Zapraszamy na Powitanie lata w Domaniowie. 1 lipca 2012 r.

Już w najbliższą niedzielę, 1 lipca nad zalewem w Domaniowie tradycyjnie powitamy lato. Imprezę organizuje Starostwo Powiatowe w Radomiu wspólnie ze Związkiem Gmin Radomka. To szósty letni festyn rodzinny, którego głównym celem jest promowanie regionu oraz przybliżenie walorów gmin należących do związku.

Impreza odbędzie się na plaży w Wólce Domaniowskiej. Rozpocznie ją o godzinie 14.00 występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Przytyka, a w godzinach wieczornych na scenie wystąpią zespoły Pudzian Band, Weekend i CDN.

Strona 2 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2019 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 3188831

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska