dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Czerwiec 2012

Wystawa Magdaleny Abakanowicz w Orońsku.

Wystawa Magdaleny Abakanowicz w Orońsku.

Serdecznie zapraszamy Państwa na wystawę prac Magdaleny Abakiewicz zatytułowaną „Retrospektywa”, które od poprzedniego tygodniu możemy podziwiać w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku. Najstarsze prace pochodzą z lat 70. XX w., najmłodsze powstały na początku XXI w. Wystawa czynna będzie do 3 listopada.

VI Zimowy Przegląd Filmowy

VI Zimowy Przegląd Filmowy "Koksownik"

Od 10 do 13 grudnia trwać będzie VI Zimowy Przegląd Filmowy "Koksownik", organizowany przez Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu. Projekcje filmów odbywać się będą w radomskim Multikinie.

Informator Turystyczny Programu Polska Turystyczna.pl: Łeba – dotyk słońca.

Informator Turystyczny Programu Polska Turystyczna.pl: Łeba – dotyk słońca.

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem turystycznym: "Łeba – dotyk słońca”. Publikacja została wydana przez Urząd Miejski w Łebie w ramach Programu Polska Turystyczna.pl. Partnerem projektu jest Stowarzyszenie Forum Turystyczno-Gospodarcze w Łebie.

Zawody GoWake 2012 w Domaniowie. 29 czerwca – 1 lipca 2012 r.

Zawody GoWake 2012 w Domaniowie. 29 czerwca – 1 lipca 2012 r.

GoWake2012 – to pierwsza tego typu impreza w Polsce, która zostanie zorganizowana nad zalewem w Domaniowie w terminie od 29 czerwca do 1 lipca.
Impreza GoWake jest okazją do stworzenia pierwszego, tak dużego, wydarzenia promującego sporty wodne w Polsce. Kreacja tego eventu pozwoli przybliżyć sylwetki najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców w tej dziedzinie. To niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć w jednym miejscu gigantów wakeboardu. Starannie wyselekcjonowani uczestnicy sprawią, że wydarzanie to pozostanie na długo w pamięci uczestników.

Strona 1 z 6 [ 1 2 3 4 .. 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224091

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska