NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Nauczycielski Chór Canto zaprasza na Koncert Noworoczny. 8 stycznia – Dom Kultury w Przysusze.

Serdecznie zapraszamy Państwa na Koncert Noworoczny w wykonaniu Nauczycielskiego Chóru Canto, który odbędzie się 8 stycznia w Domu Kultury w Przysusze o godzinie 18.00.

Nauczycielski Chór Canto, to wizytówka gminy Przysucha. Na przestrzeni ponad 20 lat obecności na scenie występował ponad 250 razy na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. W repertuarze chóru znalazło się ponad 200 utworów o różnej tematyce. Są to: pieśni patriotyczne, legionowe i żołnierskie, pieśni z oratorium, oper, operetek i musicali, piosenki ludowe i popularne polskie i innych narodów, pieśni i piosenki z repertuaru różnych wykonawców i zespołów polskich oraz zagranicznych, pieśni religijne, kolędy.

Członkowie chóru są to społecznicy, którzy kochają śpiew i chcą się dzielić nim z innymi. Swój czas prywatny poświęcają na wielogodzinne próby i koncerty, w które wkładają serce. Chór jest laureatem wielu prestiżowych nagród, a w 2010 r. został odznaczony medalem „Za zasługi w krzewieniu kultury polskiej” przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!
 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2019 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2923053

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska