dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Zapraszamy do lektury 92 numeru Biuletynu Informacyjnego LGD Razem dla Radomki

Serdecznie zapraszamy do lektury wydawnictwa informacyjnego naszego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, na łamach którego dzielimy się z realizowanymi przez nas inicjatywami. W aktualnym numerze przedstawiamy informacje podsumowujące nasze działania z okresu od sierpnia do września 2018 roku.

W biuletynie znajdą Państwo informacje o naszym udziale w Dożynkach Prezydenckich w Spale, gdzie przygotowaliśmy stoisko wystawiennicze promujące Mazowsze. Nie zabraknie relacji z Ogólnopolskich Targów Papryki w Przytyku i z naszego udziału na XII Mazowieckim Kongresie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Przedstawiamy informacje o nowym projekcie „Skuteczni Menadżerowie Społeczni” który skierowany jest do organizacji pozarządowych, lokalnych liderów w zakresie budowy silnego sektora organizacji pozarządowych, przedstawiając listę wybranych do realizacji małych start-upów lokalnych organizacji pozarządowych, które otrzymały wsparcie w kwocie 9 000,00 zł.

Przedstawiamy najlepsze dania i potrawy z papryki wybrane w konkursie kulinarnym, a także relacje z licznych wydarzeń współorganizowanych przez nasze Stowarzyszenie w okresie letnim (Jarmarków Ludowych w Bierwcach i w Zbożennie, z Wiejskiego Wesela w kulturze regionu radomskiego). Biuletyn dostępny jest na stronie internetowej: http://razemdlaradomki.pl/biuletyny/biuletyn92/index.html#/1

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4281112

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska