NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Nowy Biuletyn LGD Razem dla Radomki – 104 wydanie.

Zachęcamy do lektury 104 numeru biuletynu LGD „Razem dla Radomki” w którym prezentujemy najważniejsze inicjatywy i działania realizowane przez nasze stowarzyszenie w okresie ostatnich 3 miesięcy.

Znajdą w nim Państwo informacje o 4 nowych projektach, dla których nasze LGD otrzymało wsparcie finansowe w konkursach zewnętrznych. Inicjatywy te: Liga Aktywnych Organizacji Pozarządowych, Zderzenia pokoleń. Seniorzy na rzecz aktywizacji kulturalnej i integracji międzypokoleniowej, Aktywni Animatorzy Społeczności Lokalnych oraz z wizytą u mistrzów- muzyków ziemi radomskiej realizowane są od miesiąca września i uczestniczy w nich ponad 200 osób, do których skierowane są szkolenia, warsztaty, wydarzenia animacyjno-kulturalne.

Opowiemy o 7 naborach wniosków które zaplanowane zostały przez nas do przeprowadzenia w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w 2020 roku. W tym roku kwotę środków które przekażemy beneficjentom – gminom, przedsiębiorcom, organizacjom pozarządowym, instytucjom kultury, czy też osobom które utworzą nowe działalności gospodarcze przekażemy ok. 2,7 miliona złotych.

W wydawnictwie zamieszczamy również relację z projektów grantowych, w tym działań realizowanych przez Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Wsi Pogroszyn, Lokalne Stowarzyszenie Kobiet w Skrzynnie oraz Stowarzyszenie Inicjatywa Młodych – Kolonia Wawrzyszów.
Wśród polecanych artykułów, znajdzie się relacje z wizyty u LGD i w zagłębiu paprykowym programu Dzień Dobry TVN, w którym dziennikarz kulinarny Mikołaj Rey poznawał smaki dziedzictwa kulinarnego Doliny Radomki.

Oczywiście, to nie wszystkie informacje zawarte w naszym wydawnictwie, którego lekturę serdecznie polecamy.

Biuletyn dostępny jest pod adresem:

- http://razemdlaradomki.pl/biuletyny/biuletyn104/index.html (wersja online)
http://razemdlaradomki.pl/dok/biuletyn/biuletyn104.pdf (wersja pdf)


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 3795685

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska