dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Siatkarskie zmagania w Przysusze. Zapraszamy na Puchar Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn.

Trzeci weekend lipca w Przysusze będzie stał pod znakiem rywalizacji w Pucharze Polski w siatkówce plażowej mężczyzn – Lewiatan Beach Ball, ale i nie tylko. Podobnie do wcześniejszych edycji, także w tym roku w ramach turnieju rozegrany zostanie charytatywny Mecz Gwiazd, a wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg atrakcji muzycznych i animacyjnych. Na wydarzenie zaprasza Młodzieżowa Akademia Piłki Siatkowej w Przysusze, która organizuje wydarzenie przy współpracy z Burmistrzem Przysuchy oraz Starostwem Powiatowym w Przysusze. Partnerem imprezy jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”.

Organizowane w Przysusze turnieje siatkówki plażowej stają się jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych regionu. Co roku zmagania najlepszych krajowych par siatkarzy plażowych przyciągają sporą grupę sympatyków i kibiców. Organizatorzy liczą, że nie inaczej będzie także w tym roku. – Oprócz sportowych emocji i siatkówki na najwyższym poziomie chcemy zapewnić kibicom, którzy odwiedzą nasze wydarzenie, jak najwięcej atrakcji. Przygotowujemy wiele ciekawych propozycji dla dzieci i młodzieży, nie zapominamy też o tych starszych sympatykach tego sportu – mówi organizator turniejów Beach Ball w Przysusze, Piotr Skiba. – Po każdych zawodach uczymy się czegoś nowego, więc co roku staramy się, by organizacja turniejów stała na najwyższym poziomie. Chcemy by kibice, jak i sami zawodnicy, wyjeżdżali z Przysuchy w pełni zadowoleni – dodaje.

Przygotowania do lipcowego turnieju ruszyły już na początku roku, z każdym miesiącem są coraz intensywniejsze. – Musimy zapewnić turniejowi odpowiedni poziom finansowy, znaleźć sponsorów oraz nawiązać już teraz współpracę z firmami, które pomogą nam w organizacji tego wydarzenia. Chcemy, by każda rzecz była zrobiona perfekcyjnie. Wszystko to potrzebuje czasu, dlatego już od początku roku pracujemy nad tym – zdradza Piotr Skiba. – Możemy zapewnić, że emocji i atrakcji nie zabraknie. Oprócz odpowiedniej dawki siatkówki plażowej na najwyższym poziomie, postaramy się też, jak co roku, by nasze wydarzenie odwiedziły ciekawe osobistości ze świata sportu. Chcemy nadal też pomagać potrzebującym, więc charytatywny Mecz Gwiazd również na stałe wpisał się w harmonogram turniejowych wydarzeń– informuje Piotr Skiba.

Z tego względu do Przysuchy zawitają gwiazdy polskiego sportu. Po raz kolejny Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017 gościć będzie jedną z najlepszych polskich bokserek – Ewę Brodnicką, byłego siatkarskiego reprezentanta Polski – Grzegorza Szymańskiego oraz popularnego prezentera telewizyjnego – Zygmunta Chajzera. – Bardzo cieszymy się, że możemy liczyć na nich po raz kolejny i że atmosfera przysuskiego turnieju im przypadła do gustu – zdradził Piotr Skiba. – W tym roku będą też nowe twarze – dodał. Obok już dobrze znanych osobistości na boisko przy zalewie Topornia wybiegną Grzegorz Bociek – dwukrotny mistrz Polski z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, polsko-hiszpański prezenter telewizyjny – Conrado Moreno, a także były prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej – Mirosław Przedpełski. – Chcemy, by Mecz Gwiazd przyciągnął duże grono osób, gdyż chcemy jak najmocniej pomóc małej Wiktorii. Do grona naszych gwiazd mamy nadzieję, że dołączą jeszcze inne ciekawe osobistości. Kto jeszcze zagra w Przysusze zdradzimy już w lipcu – zakończył Skiba.

W tym roku do Przysuchy przyjadą nie tylko najlepsze krajowe pary plażowe, wzmocnione także duetami reprezentacyjnymi. Turniej prowadzić będzie, bardzo dobrze znany z turniejów Grand Slam w Starych Jabłonkach i Olsztynie, didżej i wodzirej sportowy – DJ Ucho. Na swoim koncie ma również prowadzenie konkursów w skokach narciarskich w igrzyskach olimpijskich w Sochi, mistrzostwach świata w Lahti, a także od wielu lat Pucharu Świata w Zakopanem. W lipcu Dariusz Ślęzak będzie prowadzić żywiołowy doping w turnieju w Przysusze. Jeszcze nigdy tak ważne rozgrywki, z tak wysoką pulą nie miały w Przysusze miejsca. Dlatego też organizatorzy stają na głowie, by zapewnić przybyłym na turniej kibicom wysoki poziom atrakcji. Coś dla siebie znajdą amatorzy aktywnego sportu, najmłodsi, a także … fani disco polo. Na koniec turnieju na turniejowej scenie odbędzie się koncert, będący zwieńczeniem Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017. – Postawiliśmy w tym roku na disco polo, ponieważ ta muzyka wróciła ostatnio do łask. W dodatku pozwala się wszystkim dobrze bawić, a nam zależy, by kibice wyjeżdżali z Przysuchy zadowoleni – zdradza Piotr Skiba. Organizatorzy zdradzili już, kto wystąpi na turniejowej scenie. Dla kibiców siatkówki plażowej zaśpiewają Freaky Boys, Mr Sebii, Silvers, Goran oraz Cassino. Gala Disco Polo nad Zalewem Topornia odbędzie się 16 lipca, a jej początek zaplanowano na godzinę 15:00. Wstęp na nią, jak i na cały turniej jest nieodpłatny.


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4360960

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska