dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Nowości na PolskaTurystyczna.pl.

Biuletyn PolskaTurystyczna.pl

"BIKE-owe Świętokrzyskie" to przewodnik rowerowy oraz prezentacja multimedialna na CD z aplikacją na telefon komórkowy. Znajdziemy tu 19 propozycji dłuższych i krótszych tras rowerowych po regionie, ze szczegółowym opisem przebiegu szlaków i atrakcji, mapą, profilem wysokościowym i fotografiami. W publikacji i prezentacji zawarto dodatkowo informacje praktyczne przydatne na etapie planowania wycieczki - o niezbędnym sprzęcie na szlaku, gdzie szukać miejsc noclegowych i punktów informacji turystycznej.

Przewodnik rowerowy został opracowany również w formie aplikacji Java na telefon komórkowy. Aplikacja wykorzystuje system pozycjonowania GPS telefonu lub urządzenia GPS Bluetooth podłączonego do aparatu. Dzięki temu można łatwo i szybko odnaleźć interesujące miejsca i trasy znajdujące się w okolicy. Aby zainstalować przewodnik on-line należy wpisać w przeglądarce w swoim telefonie adres www.sejmik.kielce.pl/aplikacja/bikeowe.jad. Aplikację ściągnąć można poprzez przeglądarkę internetową w telefonie lub na dysk lokalny komputera ze strony, a następnie zainstalować ją w telefonie.

Województwo świętokrzyskie, rozciągające się wokół Gór Świętokrzyskich, to kraina pełna atrakcji turystycznych i wymarzony region na wakacje dla rodzin z dziećmi, dla aktywnych i dla młodzieży. Można tu połączyć wypoczynek na łonie przyrody ze zwiedzaniem licznych zabytków, muzeów i pamiątek historycznych. Zarówno latem, jak i zimą da się uprawiać wiele dyscyplin sportu, a także wędrować lub jeździć na rowerze bądź nawet konno po wielu szlakach turystycznych. Gdy już wybierzemy się w podróż w Świętokrzyskie - nie będziemy mieć problemu ze znalezieniem ciekawych miejsc, lecz raczej z wyborem spośród wielu możliwości!

Prezentacja została wykonana przez firmę Amistad w ramach Programu PolskaTurystyczna.pl na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279753

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska