dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Apetyt na Gombrowicza

apetyt na Gombrowicza we WsoliMuzeum Gombrowicza we Wsoli jest pierwszą placówką na świecie poświęconą twórczości wybitnego pisarza. Mieści się w rezydencji pałacowej z 1914 roku wybudowanej w stylu klasycystycznym z elementami secesji, która przed wojną należała do brata pisarza Jerzego. To tutaj Witold Gombrowicz pracował nad jedną ze swoich najważniejszych powieści - "Ferdydurke". Muzeum oferuje  wystawy czasowe, lekcje muzealne, prelekcje, wykłady oraz koncerty i inne wydarzenia artystyczne.

Wsola jest miejscem festiwalu artystycznego o nazwie Apetyt na Gombrowicza. W iście gombrowiczowskiej aurze odbywają się plenerowe spektakle teatralne, recitale, pokazy tanga. Prowadzone są panele dyskusyjne naukowców i pisarzy, jak również niepoważny pojedynek gombrowiczowski na miny.

apetyt na gombrowiczaapetyt na gombrowicza

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361224

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska