dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Zapraszamy jutro do Zakrzewa na koncert Antoniny Krzysztoń. Wydarzenie dofinansowane przez LGD

W piątek 2 lipca 2021 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zakrzewie o godzinie 19.00 odbędzie się koncert Antoniny Krzysztoń z zespołem oraz otwarcie wystawy dawnych fotografii ślubnych „Ślubne historie”.

Wydarzenie dofinansowane jest przez LGD LGD „Razem dla Radomki” w konkursie „Start-upy na inicjatywy lokalne” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Antonina Krzysztoń – pieśniarka o charakterystycznym, niepowtarzalnym głosie, kompozytorka, autorka tekstów - urodziła się w 1954 r. Krakowie Zadebiutowała w 1981 r. na Przeglądzie Piosenki Prawdziwej w Hali Oliwii w Gdańsku, co zaowocowało współpracą z kabaretem Pod Egidą Jana Pietrzaka. W 1983 zajęła pierwsze miejsce na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Występowała i występuje na najważniejszych festiwalach, koncertach związanych z szeroko pojętą piosenką poetycką i religijną. Antonina Krzysztoń stała się wykonawcą znanym szerszej publiczności, kiedy w listopadzie 1993 roku piosenka „Perłowa Łódź” zdobyła pierwsze miejsce w plebiscycie Muzycznej Jedynki.
 Współpracowała z wieloma artystami, m.in. z Michałem Lorencem, Leszkiem Możdżerem, Marcinem Pospieszalskim, Mietkiem Szcześniakiem, Wojciechem Waglewskim, Andrzejem Jagodzińskim.

Obecny skład zespołu, z którym gra od wielu lat tworzą: Marcin Lamch – kontrabasista, basista, kompozytor, Manolo (Jose Manuel Alban) – perkusista oraz Marcin Majerczyk - znakomity gitarzysta, z którym współpracuje od ponad 20 lat.

Organizatorem wydarzenia jest Gminna Biblioteka Publiczna w Zakrzewie.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4262153

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska