dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Lokalne inicjatywy i działania promujące wolontariat w konkursie na Lokalne inicjatywy wybrane.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w ramach projektu „Aktywne NGOsy i skuteczni liderzy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych”, wybrało do realizacji 3 projektów, z których każdy otrzymał 1500,00 zł na realizację zgłoszonego pomysłu.

W ramach przeprowadzonego konkursu wybrane do realizacji zostały następujące projekty.

-Grupa Nieformalna – Aktywni w Wolontariacie (Bierwce). Tytuł projektu: Mianuje Cię Wolontariuszem. Przyznana kwota wsparcia 1500,00 zł. 

-Stowarzyszenie Wrzosowisko. Tytuł projektu: „Przy wigilijnym stole- jasełka” Przyznana kwota wsparcia 1500,00 zł.

-Stowarzyszenie Miłośników Zespołu Ludowego „Wolanianki”. Tytuł projektu: Kultura i tradycja – promocja lokalnego folkloru przez Zespół Wolanianki. Przyznana kwota wsparcia 1500,00 zł.


Konkurs ogłoszony został w ramach realizowanego projektu pn. „Aktywne NGOsy i skuteczni liderzy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych”, który współfinansowany jest z środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Celem konkursu jest wsparcie najciekawszych pomysłów lokalnych, promowanie aktywnych organizacji i grup nieformalnych , promowanie postaw wolontariackich, wsparcie rozwoju ruchu społecznego oraz integracji mieszkańców, których pomysły będą miały wpływ na rozwój gmin wiejskich i miejsko wiejskich.

Podpisanie umów nastąpi w dniu 23 listopada 2017 roku o godzinie 11.00 w Centrum Informacji, Edukacji i Kultury w Zakrzewie. Wszystkie zainteresowane strony prosimy też o wcześniejszy kontakt dotyczący realizowanych projektów, których realizacja może rozpocząć się z dniem 16.11.2017 r.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278211

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska