dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Aktualności PMMT

Przewodnik Kulinarny Produktu Tradycyjnego Papryki – kolejna publikacja przygotowana w ramach projektu „Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną”

Przewodnik Kulinarny Produktu Tradycyjnego Papryki – kolejna publikacja przygotowana w ramach projektu „Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną”

Szanowni Państwo, przekazujemy w Państwa ręce trzecią edycję wyjątkowego przewodnika kulinarnego, zawierającego najsmaczniejsze przepisy dań przygotowanych z produktu tradycyjnego „Papryki Przytyckiej” – markowego produktu obszaru Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”. Prezentowane w niniejszej publikacji przepisy dań z papryki zostały zredagowane przez samych mieszkańców „paprykowego zagłębia”. Część z nich została nagrodzona w organizowanych przez nas konkursach na dania z papryki.

Zachęcamy do lektury nowej publikacji Smaki Radomki!

Zachęcamy do lektury nowej publikacji Smaki Radomki!

Zapraszamy do zapoznania się z publikacją dotycząca smaków naszego terenu. Smaki Radomki to publikacja opisująca dziedzictwo kulinarne obszaru Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki". Opracowanie prezentuje produkty tradycyjne i regionalne, cechujące się najwyższą jakością, wytwarzane zgodnie z naturalnymi metodami oraz przy wykorzystaniu zakorzenionych w tradycji receptur.

Promocja Produktów lokalnych i regionalnych!

Promocja Produktów lokalnych i regionalnych!

Szanowni Państwo!
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wyda w III kwartale tego roku dwie publikacje dotyczące produktów tradycyjnych i regionalnych obszaru LGD „Razem dla Radomki” oraz szlaku kulinarnego naszego regionu. Publikacje przygotowywane są w ramach realizacji projektu „Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną”. Zapraszamy producentów, przetwórców, dystrybutorów żywności, rolników do zgłaszania oferty swoich produktów

III Targi Regionalia już za nami

III Targi Regionalia już za nami

W dniach od 4 do 6 kwietnia 2014 r. w Warszawie odbyła się trzecia edycja Targów Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia, uważana za największa imprezę poświęconą produktom regionalnym i lokalnym w naszym kraju. Była to zarazem druga edycja, w której Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” uczestniczyła w charakterze wystawcy, promując przedsiębiorców oraz turystykę z naszego regionu.

Strona 2 z 3 [ « 1 2 3 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224235

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska