dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Aktualności PMMT

 Promocja Turystyki i Turystyki Kulinarnej Południowego Mazowsza

Promocja Turystyki i Turystyki Kulinarnej Południowego Mazowsza

7 listopada 2014 r. w Gminnym Centrum Informacji, Edukacji i Kultury w Zakrzewie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zorganizowała konferencję poświęconą przedstawieniu zagadnień związanych z budową Marki Południowego Mazowsza, podczas której omówiono koncepcję działań związanych z promocją turystyki, w tym turystyki kulinarnej naszego regionu.

Konferencja podsumowująca projekt współpracy: Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną.

Konferencja podsumowująca projekt współpracy: Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną.

W dn. 24.10.2014 r., w Grabowie nad Pilicą, odbyła się uroczysta konferencja, podsumowująca realizację projektu Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną. Konferencje organizowało LGD Dziedzictwo i Rozwój – nasz Partner z terenu Zwolenia. Konferencja była idealną okazją do zaprezentowania powstałych już w ramach projektu materiałów i produktów, promujących markę Południowe Mazowsze.Projekt „Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną” miał na celu budowę i promocję marki „Południowego Mazowsza”, poprzez realizację szeregu działań promujących obszar Partnerów i turystykę na terenie gmin tworzących poszczególne LGD.

Multimedialny Przewodnik Turystyczny po obszarze LGD Razem dla Radomki i LGD Dziedzictwo i Rozwój

Multimedialny Przewodnik Turystyczny po obszarze LGD Razem dla Radomki i LGD Dziedzictwo i Rozwój

Zachęcamy do wypróbowania bezpłatnego przewodnika turystycznego na smartfony, przygotowanego przez nasze Stowarzyszenie w ramach projektu współpracy „Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną”. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa na terenie Południowego Mazowsza, zmierzająca do promocji turystyki, kultury i historii, za pomocą zastosowania nowoczesnych narzędzie techniki – jaką są turystyczne aplikacje mobilne na smartfony.

Szlak Kulinarny Doliny Radomki – nowa publikacja LGD

Szlak Kulinarny Doliny Radomki – nowa publikacja LGD

Dolina Radomki to przepiękne tereny położone w południowo zachodniej części województwa mazowieckiego, na które składa się obszar sześciu gmin: Przytyk, Jedlińsk, Wolanów, Zakrzew, Wieniawa i Przysucha. Region ten jest niezwykle atrakcyjny turystycznie dzięki walorom przyrodniczym, unikatowym zabytkom oraz dostępności terenów rekreacyjnych. Jednak oprócz atrakcji związanych z wypoczynkiem i dziedzictwem kulturowym „Dolina Radomki” proponuje wymagającym turystom zupełnie nowy szlak do zwiedzania – szlak kulinarny.

Strona 1 z 3 [ 1 2 3 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361255

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska