dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Konferencja Inaugurująca Projekt "Południowe Mazowsze - Marką Turystyczną"

W czwartek 24 kwietnia w Jedlińsku odbyła się konferencja inaugurująca projekt współpracy pt.„Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną” realizowanego przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa działania "Razem dla Radomki" w partnerstwie z Lokalną Grupą Działania „Dziedzictwo i Rozwój” ze Zwolenia. Projekt ten zakłada realizację działań promujących obszar partnerów i turystykę na terenie gmin tworzących partnerskie LGD z terenu Południowego Mazowsza.

Na spotkaniu prezes Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" Cezary Adam Nowek w swoim przemówieniu przedstawił założenia i cel projektu, który umożliwi nam dotarcie z przekazem promocyjnym – prezentującym walory Południowego Mazowsza do mieszkańców regionu, województwa mazowieckiego oraz turystów z całego kraju.  

Pan Cezary Nowek opowiedział o celach projektu, które zostaną osiągnięte dzięki realizacji nowatorskich działań na terenie obszaru Partnerskich LGD. Opracowana zostanie mobilna aplikacja na smarftony – stanowiąca wirtualny przewodnik po terenie Partnerów – której zalety, funkcjonalność, warunki techniczne przedstawił Arkadiusz Ostrowski – pracownik Biura LGD „Razem dla Radomki”. W swojej prezentacji przedstawił zakres planowanych prac i zawartość merytoryczną aplikacji, wskazując iż zawierać będzie ona aktualne informacje o najbliższych wydarzeniach czy opisy ciekawych miejsc.

W dalszej części wystąpienia Prezes Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" przedstawił pozostałe działania, które zostaną zrealizowana w projekcie. Będą to m.in.: publikacja promująca turystykę i produkty tradycyjne; informator turystyczny – przewodnik po najciekawszych zakątkach obszaru Południowego Mazowsza, publikacja "Smaki Radomki" ukazująca bogate tradycje kulinarne regionu jak równiez organizacja konferencji promujących turystykę na obszarach wiejskich i wykorzystanie najnowszych technologii w promocji turystyki, historii i dziedzictwa kulturowego Południowego Mazowsza.

Ryszard Maraszkiewicz – kierownik lokalny ze Stowarzyszenia LGD  „Dziedzictwo i Rozwój” omówił strategię rozwoju turystyki na obszarze swojej organizacji. Przedstawił działania, które zostaną zrealizowane przez stowarzyszenie w ramach projektu - wśród których najważniejszymi jest budowa 2 kompleksów Fitness Parków na powietrzu na terenie gminy Zwoleń, a drugi w gminie Iłża. 

Materiały z konferencji są dostępne w zakładce Pobierz

     

  

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4281127

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska