dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

X Szydłowiecki Kiermasz Wielkanocny

X Szydłowiecki Kiermasz WielkanocnyBurmistrz Szydłowca Andrzej Jarzyński, Proboszcz Parafii św. Zygmunta ks. Adam Radzimirski i Rada Miejska w Szydłowcu serdecznie zapraszają na X Szydłowiecki Kiermasz Wielkanocny.

W całej Polsce Niedziela Palmowa obchodzona jest tłumnie i uroczyście. Wyjątkowy charakter ma to święto w Szydłowcu, gdzie już od dziesięciu lat organizowany jest Kiermasz Wielkanocny. Tak będzie również w tym roku. 1 kwietnia szydłowiecki Rynek Wielki będzie tętnił życzliwym zgiełkiem, regionalną muzyką i radością zapowiadającą Wesołe Alleluja. O zbliżających się Świętach Zmartwychwstania przypominać będą palmy górujące nad Rynkiem Wielkim oraz stoiska z pisankami i świątecznymi ozdobami. Najważniejszym punktem szydłowieckich uroczystości będzie poświęcenie palm i wspólna modlitwa na Rynku Wielkim oraz procesja do kościoła św. Zygmunta z figurą Chrystusa na osiołku.

Na scenie X Kiermaszu Wielkanocnego wystąpią: „Kumosie” z Sadku, Zespół Rodzinny z Korzyc, Kapela Henryka Siwaka z Chustek, Zespół Śpiewaczy z Chustek, „Zdziechowianki” ze Zdziechowa, "Zaborowianki" z Zaborowia, „Niezapominajki” ze Zbijowa, „Pawłowianki” z Pawłowa i „Załawianki” z Załawy.

Szczegóły na plakacie oraz na www.szydlowiec.pl

Serdecznie zapraszamy.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279784

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska