dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

X Jubileuszowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

X Jubileuszowy Festiwal Kolęd i Pastorałek "Staropolskie kolędowanie"          Już jutro po raz dziesiąty w Resursie Obywatelskiej w Radomiu organizowany będzie Festiwal Kolęd i Pastorałek "Staropolskie Kolędowanie".

Od Świąt Bożego Narodzenia aż do 2 lutego w Kościele śpiewane są kolędy. Te zimowe pieśni niosą prawdę o przyjściu na świat Syna Bożego Jezusa Chrystusa w betlejemskiej stajence.

Organizatorzy festiwalu oraz jego patroni - J. E. Ks. Bp Henryk Tomasik - Ordynariusz Diecezji Radomskiej oraz Prezydent Miasta Radomia Andrzej Kosztowniak serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Radomia i okolic na wspólne kolędowanie podczas festiwalowego koncertu finałowego, który odbędzie się w piątek o godz. 17.00 w Resursie.

O godz. 11.00 rozpoczną się przesłuchania Finalistów- otwarte dla publiczności. Do tegorocznego finału zakwalifikowali się m.in.(z regionu radomskiego): Naomi Wesselius, Izabela Sierańska, Krzysztof Moczarski oraz Zespół wokalno - instrumentalny GAUDEAMUS.

Gośćmi specjalnymi będą: Program TVP „Ziarno” (który również zarejestruje Koncert Finałowy celem retransmisji w TVP1) oraz Magdalena Welc – zwyciężczyni III edycji programu „Mam Talent”.

Wstęp bezpłatny. Zapraszamy

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4262105

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska