dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Wystawa Stowarzyszenia Plastyków Ziemi Grójeckiej

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na wystawę zbiorową Stowarzyszenia Plastyków Ziemi Grójeckiej. Plastycy prezentują głównie malarstwo, rzeźbę, haft artystyczny, grafikę oraz fotografię. Otwarcie wystawy odbędzie się już dziś o godz. 17.00 w Galerii Kozienickiego Domu Kultury (ul. Al. 1 Maja 8). Wystawa czynna do 30 czerwca 2012r.

Historia Stowarzyszenia Plastyków Ziemi Grójeckiej
W dniu 10 września 1991 roku z inicjatywy Centrum Kultury Regionalnej odbyło się spotkanie organizacyjne Komitetu Założycielskiego Grójeckiego Klubu Plastyków. Początkowo Stowarzyszenie liczyło 13 członków. Wystawiali oni swoje prace w kawiarni Art-Cafe w Grójcu oraz Galerii GR. Stowarzyszenie brało udział w wystawach poza Grójcem jak na przykład w tarczyńskim Gminnym Ośrodku Kultury, Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, w Klubie Artystycznym GALERIA w Kozienicach czy w Domu Kultury w Warszawie. Stowarzyszenia oraz wspiera lokalnych artystów duchowo i materialnie. Stowarzyszenie skupia ludzi wywodzących się ze środowiska artystycznego oraz twórców amatorów. Należą do niego osoby w różnym wieku, o różnym wykształceniu i uprawiające różne zawody. Twórcy ci pochodzą z różnych miejscowości rozsianych w obrębie powiatu grójeckiego i nie tylko. Każdy z członków SPZG ma swoją ulubioną technikę oraz formę wyrazu. Są wśród nich graficy, rysownicy, malarze, rzeźbiarze, fotograficy, osoby zajmujące się dekoratorstwem oraz haftem artystycznym. Plastycy prowadzą liczne spotkania i warsztaty plastyczne.

Więcej informacji: www.dkkozienice.pl

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361130

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska