dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Wystawa rzeźb Eugeniusza Wojtyły

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Zakrzewie z okazji 80-lecia szkoły zaprasza już jutro wszystkich absolwentów, byłych pracowników i sympatyków szkoły na „Spotkanie po latach”. W programie obchodów Msza święta w kościele pod wezwaniem Jana Chrzciciela (10.00), przemarsz do szkoły (11.00), a ponadto część artystyczna, zwiedzanie szkolnej wystawy oraz jubileuszowy tort dla przybyłych gości.

Jednym z elementów spotkania będzie wystawa prac Eugeniusza Wojtyły - ludowego twórcy amatora z gminy Zakrzew. Wśród prezentowanych rzeźb znajdzie się figurka Chrystusa Frasobliwego, muzykanta oraz gospodyni robiącej masło. Celem wystawy jest promocja kultury ludowej regionu, a także wsparcie uzdolnionej artystycznie młodzieży z terenu gminy Zakrzew. Pomysłodawcą wystawy o tematyce ludowo – religijnej. jest wnuk artysty ksiądz Wojciech Wojtyła, doktorant w Katedrze Etyki na Wydziale Filozofii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Od 7 czerwca wystawę będzie można obejrzeć w nowo otwartym Gminnym Centrum Informacji, Edukacji i Kultury.

Zapraszamy.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279906

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska