dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

WoodCamp - Skatepark - Przysucha

Woodcamp to obóz deskorolkowy organizowany w okresie wakacyjnym dla młodzieży szkolnej, podczas którego uczestnicy uczą się bądź doskonalą techniki jazdy na deskorolce. Jest on organizowany od 2001 roku, natomiast w Przysusze odbywa się od 2007 roku.

Dla adeptów jazdy na desce przygotowany został najnowocześniejszy skate park w Polsce, wyposażony w specjalnie zbudowane tory z przeszkodami , w tym Wood Plaze – zajmującą obszar 2000 m kw., Minirampę – znajdują sięw krytym pomieszczeniu oraz basen do jazdy na desce.

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską i zawodników sponsorowanych, którzy czuwają nad bezpieczeństwem i odpowiednim przebiegiem treningów. Zajęcia odbywają się w podziale na grupy – w zależności od poziomu jazdy dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Obozowicze poznają historię deskorolki , uczą się sami dobierać i konserwować sprzęt, wpajane są im zasady bezpieczeństwa, a także poznają tajniki budowania prostych przeszkód deskorolkowych. Dodatkowo na obozie prowadzone są szkolenia akrobatyczne na batucie oraz skimbordzie, Z roku na rok deskorolka jest coraz bardziej popularna także wśród dziewcząt – z myślą o nich prowadzone są specjalne zajęcia oraz rozgrywane są zawody tylko dla dziewczyn.

Obozy odbywają się w ośrodku Marysieńka (Topornia 23, 26-400 Przysucha, www.topornia.pl)

Kontakt:
KAYO TRAVEL
ul. Chmielna 24, 00-020 Warszawa,
Tel. +48 22 826 23 83
Email: Kayotravel@gmail.com
www.woodcamp.pl/skate

 

 Woodcamp 1Woodcamp 2

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224019

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska