dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Wood Camp w Przysusze

 

Od kilku lat – w okresie wakacyjnym do Przysuchy przyjeżdża liczne grono adeptów jazdy na deskorolce. Również w obecne lato, ośrodek wypoczynkowy „Marysieńka” znajdujący się nad malowniczo położonym zalewem w Toporni – odwiedziło wiele młodych osób, aby uczestniczyć w profesjonalnym obozie deskorolkowym Woodcamp.


Oprócz wypoczynku nad zalewem, gdzie możemy skorzystać z kąpieli, wypożyczyć rowery wodne czy kajaki, dla adeptów jazdy na deskorolce organizowane są obozy szkoleniowe, w trakcie których możemy nauczyć się bądź doskonalić naukę jazdy na desce. Do dyspozycji mamy najnowocześniejszy w Polsce skate park, wyposażony w specjalne przygotowane tory z przeszkodami w tym Wood Plaze – zajmującą obszar 2000m2, Miniplaza – plac dla początkujących, Minirampa – w krytym pomieszczeniu oraz basen do jazdy na desce.


Jazda na deskorolce odbywa się pod opieką wykwalifikowanej kadry trenerskiej i zawodników sponsorowanych, którzy czuwają nad bezpieczeństwem i odpowiednim przebiegiem treningów. poznają historię deskorolki, uczą się sami dobierać i konserwować sprzęt, wpajane są im zasady bezpieczeństwa, a także poznają tajniki budowania prostych przeszkód deskorolkowych. Dodatkowo na obozie prowadzone są szkolenia akrobatyczne na batucie oraz skimboardzie. Z roku na rok deskorolka jest coraz bardziej popularna także wśród dziewcząt – z wyślą o nich prowadzone są specjalne zajęcia oraz rozgrywane są zawody tylko dla dziewczyn.


A wszystko to odbywa się w otoczeniu przepięknie położonego zalewu w Toporni, wśród kompleksów leśnych. Powierzchnia ośrodka po ponad 1ha z 12 budynkami. Znajduję się tutaj również 5 boisk do siatkówki plażowej, badmintona, piłki nożnej, tenisa stołowego, place zabaw dla dzieci, wypożyczalnia sprzętu wodnego, strzeżone kąpielisko. Można też wędkować, jeździć konno.

 

 Zapraszamy do odwiedzenia strony Wood Campu!

 

 

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278408

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska