dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Spektakl: W mojej ojczyźnie - Litwa Czesława Miłosza

Muzeum Gombrowicza we Wsoli zaprasza na kolejne wydarzenie kulturalne. Już dziś o godzinie 19.00 odbędzie się spektakl „W mojej ojczyźnie – Litwa Czesława Miłosza”.

Spektakl zbudowany został z wierszy, esejów i artykułów Czesława Miłosza, które zostaną zaprezentowane przez aktora młodego pokolenia – Bartosza Martyny przy akompaniamencie utworów Chopina, Rachmaninowa, Brahmsa i Debuss’ego w wykonaniu wiolonczelistki Magdaleny Bojanowicz i pianisty Piotra Kopczyńskiego. Reżyserem spektaklu jest Michał Klubiński.

Wstęp tak jak na inne wydarzenia u Gombrowicza jest bezpłatny. Wszystkich zainteresowanych z Radomia dowiezie bezpłatny autobus ITS Michalczewski. Zbiórka o godzinie 18.15 na przystanku autobusowym przy ul. Chrobrego (Centrum Handlowe Vis a Vis).

Zapraszamy.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279816

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska