dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

V Radomska Wiosna Motocyklowa

V Radomska Wiosna Motocyklowa         W najbliższą sobotę, już po raz piąty radomscy miłośnicy jazdy na motocyklach organizują uroczystą inaugurację sezonu motocyklowego, połączoną ze zbiórką krwi.

V Radomska Wiosna Motocyklowa odbędzie się 28 kwietnia. Rozpocznie ją o godzinie 12. msza święta w Kościele Matki Bożej Częstochowskiej przy ul. Wernera, połączona z poświęceniem motocykli. O 13. motocykle w paradnym szyku przejadą na plac przed Urzędem Miejskim od strony ulicy Żeromskiego. Między 14. a 17. trwać tam będzie festyn motocyklowy, podczas którego motocykliści zaprezentują swoją umiejętność panowania nad maszyną. Zapowiadają popisy akrobatyczne i inne atrakcje dla widzów. Będą konkursy sprawnościowe dla publiczności i przygotowana przez Komendę Wojewódzką Policji prezentacja i pokazy najnowszego sprzętu.

Radomska Wiosna Motocyklowa jest organizowana przez Urząd Miejski i KŚT Łaźnia, stowarzyszenie Adrenalina Poland, Radomskie Towarzystwo Motocyklowe, Rycerzy Kolumba i Komendę Wojewódzką Policji.
Patronat honorowy: Prezydent Miasta Radomia Andrzej Kosztowniak oraz Komendant Mazowieckiej Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279801

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska