dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Zapraszamy na Targi TT Warsaw 2012

Egzotyczne eskapady, polskie zakątki, ciekawe pomysły na weekend, spotkania z doświadczonymi podróżnikami i wiele innych atrakcji czeka na zwiedzających jubileuszowe XX Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2012. Wśród kolorowych stoisk z pewnością znajdą coś dla siebie zwolennicy dalekich wojaży, jak i miłośnicy wypoczynku w ojczystych stronach. Impreza odbędzie się w dniach 27-29 września w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Targi to również świetna okazja dla wszystkich, którzy planują zimowy wypoczynek na śniegu lub w ciepłych krajach albo szukają inspiracji na podróż życia, czy wyprawę w odległe, mało znane zakątki świata. W tegorocznym katalogu pojawi się wiele ciekawych propozycji wyjazdowych, zarówno dla zagorzałych plażowiczów, jak i osób preferujących aktywny wypoczynek i zwiedzanie.

Fani białego szaleństwa będą mogli podczas targów wziąć udział w Evencie Zimowym, zorganizowanym wspólnie z Narodowymi Ośrodkami Słowacji, Czech, Włoch i Austrii. Podczas zabawy odbędą się pokazy jazdy na nartach i snowboardzie na specjalnym symulatorze udostępnionym przez ośrodek „Czarny Groń”.

Dla miłośników dalekich wypraw odbędą się interesujące spotkania z wytrawnymi podróżnikami: Beatą Pawlikowską ,Olgą Morawską, Anną i Krzysztofem Kobusami oraz Anną i Thomasem Alboth z córkami. Po aktywnym dniu, będzie można odpocząć w restauracji pod szyldem „Kuchnia dla narciarzy” lub restauracji Roberta Sowy.

Dla klientów branżowych zorganizowanych będzie wiele konferencji, warsztatów, seminariów, prezentacji i pokazów. Drugiego dnia odbędzie się m.in. bezpłatna konferencja organizowana wspólnie ze Stowarzyszeniem Organizatarów Incentive Travel (SOIT) pt: „Innowacyjne narzędzia w incentive travel. Jak zbudować przewagę konkurencyjną”. Będzie to doskonała okazja dla wszystkich zajmujących się tematyką incentive travel na poszerzenie swojej wiedzy i wymianę doświadczeń.

XX Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw odbędą się w dniach 27-29 września 2012, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Więcej informacji oraz program targów na stronie www.ttwarsaw.pl.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4262000

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska