dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Szydłowieckie Zygmunty!

Zapraszamy na jedenastą edycję dwudniowego święta miasta „Szydłowieckie Zygmunty”, które odbędą się 2 i 3 maja na Rynku Wielkim w Szydłowcu. Szydłowieckie Zygmunty” na dobre wpisały się w kalendarz kulturalny miasta i od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców miasta, ale również i gości. Ich organizacja angażuje wszystkie środowiska społeczne, zaczynając od dzieci i młodzieży, poprzez środowiska artystyczne aż po najstarszą szydłowiecką parafię św. Zygmunta i władze miasta.

Jak co roku organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Na scenie będzie można obejrzeć pokazy wokalne i taneczne, posłuchać wokalistów i zespołów muzycznych. Wśród wykonawców pojawią się laureaci spotkań z muzyką „Sceny Zamek dla każdego”. Zebrani na szydłowieckim rynku posłuchają coverów z lat 1980-2013, będzie też coś dla miłośników muzyki z lat 60 i 70-tych, reggae i rapu, punk rocka, folku oraz dance. O godz. 20.30 wystąpi gwiazdą wieczoru - Krzysztof K.A.S.A. Kasowski.

Jak co roku Ci, którzy przybędą na rynek będą mogli zobaczyć barwny kiermasz rękodzieła i twórczości ludowej. Impreza będzie połączona z parafialnym odpustem. O godz. 12 w kościele św. Zygmunta odbędzie się suma odpustowa z udziałem Miejskiej Orkiestry Dętej. W ramach „Zygmuntów” na Targowisku Miejskim w Szydłowcu o godz. 10 rozpoczną się I Szydłowieckie Targi Piaskowca.


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279930

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska