dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Świąteczny numer Biuletynu LGD Razem dla Radomki

Biletyn LGD 21Zachęcamy Państwa do lektury "świątecznego" numeru Biuletynu Informacyjnego "Razem dla Radomki" w którym zamieszczamy informacje dotyczące najważniejszych wydarzeń mających miejsce na terenie naszych "małych ojczyzn" w miesiącu grudniu.

W numerze zamieszczono m.in. artykuł o Portalu Turystycznym W Dolinie Radomki. Ponadto znajdą Państwo informację o porozumieniu pomiędzy Lokalnymi Grupami Działania z terenu południowego Mazowsza, relację z koncertu Wigilijnego Stowarzyszenia w Wieniawie, rozmowę z Panią Ewą Bartel - dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej z Zakrzewa, informację o zakupionej korespondencji Witolda Gombrowicza przez Muzeum we Wsoli, a także artykuły o Kościele w Jankowicach i relację z projektu "Jestem aktywny - będę przedsiębiorczą".

Biuletyn dostępny jest na stronie www.razemdlaradomki.pl

Życzymy miłej lektury.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4262202

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska