dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Zachęcamy do obejrzenia nowego albumu krajoznawczego w wersji on-line: Przyroda Powiatu Radomskiego

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z wersją on-line (e-book) nowego wydawnictwa Starostwa Powiatowego w Radomiu, które przygotowało folder o powiecie pn. „Przyroda Powiatu Radomskiego”, który zabiera nas w podróż po urokliwych zakątkach naszego regionu. Możemy podziwiać piękno fauny i flory ukazane wśród wielu zdjęć, które zachęcą nas do wybrania się na weekendową wycieczkę, aby poznać urokliwe miejsca, ciche zakątki, niepowtarzalne widoki.

Publikacja dostępna jest w wersji on-line pod adresem http://razemdlaradomki.pl/e-book/Album_Przyroda_Powiatu_Radomskiego_[2015]/index.html#/1

Folder „Przyroda Powiatu Radomskiego” jest własnością Starostwa Powiatowego w Radomiu. Bezprawne wykorzystanie zamieszczonych w nim tekstów i zdjęć podlega karze zgodnie z Art. 116 ust.1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich i prawie pokrewnym (Dz. U. 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278257

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska