dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Przestrzennie w Orońsku

Centrum Rzeźby Polskiej w podradomskim Orońsku zaprasza na kolejną wystawę w galerii Oranżeria. Tym razem koneserzy sztuki będą mogli rozwinąć swoje zainteresowania nie tylko w czasie, ale też w przestrzeni. Tytuł wystawy prac Piotra Twardowskiego brzmi bowiem "Przestrzennie".

Rzeźbiarz jest laureatem licznych nagród, m.in. biennale w Japonii czy konkursu w USA. Doczekał się wystaw indywidualnych, które przyniosły mu uznanie w kraju i za granicą.

Jako jedyny Polak dostąpił zaszczytu udziału w projekcie, który zakładał stworzenie nowej Terakotowej Armii w Chinach. Zakwalifikował się jako jeden z trzydziestu rzeźbiarzy z całego świata. Dokonał tego w wieku 39 lat...

Twardowski jest, mimo stosunkowo młodego wieku (rocznik 1972), twórcą znanym i uznanym. I to nie tylko w Polsce. Jego geniusz poznali koneserzy sztuki wysokiej wszystkich kontynentów. Tym bardziej warto wybrać się do niedalekiego Orońska.

Otwarcie wystawy nastąpi w Oranżerii 27 kwietnia o godzinie 14:00. Na szczęście ci, którzy nie będą mogli wtedy przybyć, otrzymają możliwość obcowania z dziełami Piotra Twardowskiego aż do 26 maja. Majówka w Orońsku może być doskonałą okazją do kontaku ze sztuką rzeźbiarską na najwyższym światowym poziomie.
 


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361265

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska