dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Prace Janusza Karasia w zwoleńskim DK

Obrazy i rysunki Janusza Karasia można oglądać w Domu Kultury w Zwoleniu. Otwarcie wystawy odbyło się 15 grudnia w Galerii Fotografii i Plastyki. Komisarzem wystawy jest Waldemar Godziński instruktor plastyki i fotografii DK.

Artysta urodził się w 1957 roku w Pionkach. Obrazy olejne, rysunki i rzeźby tworzy od 25 lat. Tematami jego prac są przeważnie: pejzaże, martwa natura, kwiaty, historia, obiekty sakralne i portrety. Janusz Karaś jest członkiem grupy twórczej "Vena” działającej przy Domu Kultury w Kozienicach, a także pomysłodawcą i współtwórcą tamtejszej Galerii Centrum Promocji Sztuki.
Od kilku lat zajmuje się też prozą. W 2008 roku ukazały się jego "Kozienickie opowieści”, czyli zbiór opowiadań o tematyce historycznej. Jest również współautorem opracowania "Jak kiedyś bywało” opisującego obyczaje i zwyczaje mieszkańców puszczy kozienickiej.
Jest aktywnym członkiem Towarzystwa Miłośników Ziemi Kozienickiej. W 2007 roku otrzymał medal "450-lecia nadania praw miejskich miastu Kozienice”.
Janusz Karaś ilustrował tom wierszy Alicji Olejarczyk "Uśmiech wrzosu”, a jego prace były dotąd prezentowane na prawie 40 wystawach zbiorowych i około 30 indywidualnych.

Serdecznie zapraszamy.

Wystawa - DK Zwoleń - Janusz Karaś

Źródło: www.dkzwolen.vot.pl

Dom Kultury w Zwoleniu
Al. Jana Pawła II 6 26-700 Zwoleń
tel. 48 676 27 85, 48 679 70 50
fax. 486 764 869
email: dkzwolen@gmail.com

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278247

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska