dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Piotr Wysocki. Bohater w cieniu historii

Piotr Wysocki - Bohater w cieniu historiiZapraszamy Państwa do zapoznania się z nowy regionalnym wydawnictwem. Z okazji 181. rocznicy powstania listopadowego Stowarzyszenie W.A.R.K.A., Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego przy współpracy z „Dworkiem na Długiej” wydali komiks pt. „Piotr Wysocki. Bohater w cieniu historii”.

Pomysł wydawania komiksów historycznych o Warce, który zrodził się w 2006 roku jest kontynuowany. Autorami scenariusza oraz tekstów narracyjnych są: Anna i Leszek Owczarczykowie przy współpracy z dyrekcją Muzeum. Twórcą rysunków jest Jacek Przybylski. Posłowie do komiksu napisał dr Remigiusz Matyjas.

Komiks o Piotrze Wysockim można nabyć m. in. w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego i w Dworku na Długiej. Multimedialna wersja komiksu, dostępna jest na stronie www.oWysockim.pl

Zachęcamy do lektury.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279809

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska