dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Jan Nowicki u Gombrowicza!

Czy z Janem Nowickim można nie rozmawiać o kobietach? Pewnie można, ale czy warto? Wybitny aktor będzie gościem Muzeum Gombrowicza we Wsoli 4 grudnia (wtorek). Spotkanie z cyklu „Twarze i gęby” poprowadzi Tomasz Tyczyński.

Punktem wyjścia do rozmowy będzie wydana niedawno książka Jana Nowickiego „Mężczyzna i one”. Rozmawiać będziemy o „gębie” amanta i kobieciarza, o narzuconych przez życie rolach i możliwości reżyserowania swojego losu, o grze na scenie i na piłkarskim boisku, a także o tym, co stanowi o smaku życia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Muzeum Witolda Gombrowicza we wtorek, 4 grudnia, o godzinie 18.00. Spotkanie z Janem Nowickim jest ostatnim wydarzeniem kulturalnym organizowanym przez MWG w tym roku.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Dojazd do Wsoli bezpłatnym busem, odjazd o godzinie 17.30 z przystanku autobusowego przy centrum handlowym Vis a Vis (ul. Chrobrego). Powrót po spotkaniu.
 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279866

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska