dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Mazowsze na Rowerze - święto rowerzystów w Szydłowcu

Mazowsze na rowerzeSerdecznie zapraszamy Państwa do udziału w dniach 29-30 lipca br. w święcie rowerzystów „Mazowsze na Rowerze”. Impreza przebiegać będzie pod hasłem "Rower Poprawia Twoją Aktywność Ruchową", a zasięgiem swoim obejmie nie tylko gminę Szydłowiec, ale będzie to inicjatywa o charakterze ponadregionalnym, promującym Województwo Mazowieckie w Polsce i poza jej granicami.

Podczas tego wydarzenia odbędzie się wyścig w kategorii dziecięcej (9-12 lat, chłopcy i dziewczynki); wyścig amatorów Ziemi Szydłowieckiej o Puchar Burmistrza Szydłowca w kategorii OPEN oraz 54 Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Dookoła Mazowsza". Wyścigom rowerowym w Szydłowcu będą towarzyszyły występy sceniczne i konkursy z licznymi nagrodami.

Gościem specjalnym będzie Ryszard Szurkowski, polski kolarz szosowy, najbardziej znany ze zdominowania przez kilka lat z rzędu Wyścigu Pokoju, kilkakrotny mistrz Polski i mistrz świata amatorów.

Organizatorami wydarzenia są Urząd Miejski w Szydłowcu, Mazovia Team, Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu – Zamek. Patronat honorowy nad imprezą objęła Minister Zdrowia Ewy Kopacz.

Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na plakacie.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278172

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska