dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Inscenizacja Bitwy pod Kowalą

W najbliższy weekend Gmina Kowala zaprasza nas na 2 wydarzenia. W sobotę wystąpią zespoły folklorystyczne z regionu radomskiego. Na scenie zobaczymy też spektakl gimnazjalistów z Parznic "Wszystko o kobietach” oraz koncert zespołu rockowego. W programie także gry i zabawy rekreacyjne oraz dyskoteka.

W niedzielę tradycyjnie odbędzie się widowisko historyczne, nawiązujące do wydarzeń Powstania Styczniowego. W widowisku weźmie udział ponad stu wykonawców z grup rekonstrukcji historycznej w tym Żuawów Śmierci z Buska, strzelców z harcerskiej grupy z Rzeszowa, rosyjskiej piechoty (Radomska grupa Rekonstrukcji Historycznej), kawaleria powstańcza oraz rosyjscy dragoni i kozacy. Prawdziwą gratka dla dzieci będzie wizyta Pana Japy. Na scenie wystąpią zespoły Maxell i Clezmers. Gwiazdą będzie zespół Kombi. Imprezę zakończy pokaz laserów.

 

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361164

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska