dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze prace licencjackie i magisterskie!

Z wielką przyjemnością informujemy, iż konkurs organizowany przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” na najlepsze prace licencjackie, doktoranckie i magisterskie poświęcone tematyce związanej z gminami tworzącymi Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” tj. Jedlińsk, Przysucha, Przytyk, Wieniawa, Wolanów i Zakrzew został rozstrzygnięty!

Na konkurs zgłoszonych zostało 5 prac (2 w kategorii prac licencjackich, 3 w kategorii prac magisterskich). Z uwagi na niewielką liczbę nadesłanych prac Komisja, zgodnie z Regulaminem Konkursu (Paragraf II.6 oraz Paragraf III.3) postanowiła dla wszystkich zgłoszonych prac przyznać jedną nagrodę. Prace zostały ocenione bez podziału na kategorie, dlatego wobec powyższych postanowień nie zostały przyznane odrębne nagrody dla kategorii prac magisterskich i prac licencjackich.

Nagroda główna – komputer multimedialny – został przyznany dla Pani Agaty Świątkowskiej za prace pt. „Rodzina Podlodowskich na tle szlachty województwa sandomierskiego w XVI-XVII wieku”.

Wyróżnienie (publikacje regionalne) zostało przyznane dla Pani Anny Cieślak – autorce pracy „Aktywność społeczeństwa w lokalnych grupach działania na podstawie Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”.
 

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w dniu 28 grudnia 2012 r. podczas konferencji podsumowującej projekt „E-learning skutecznym narzędziem rozwoju III sektora na wsiach”, która odbędzie się w godzinach 11.00-13.30 w Sali Konferencyjnej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Radomiu przy ul. Mokrej 2m.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278307

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska