dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Konkurs Fotograficzny - Europejska wieś na zdjęciach

Konkurs Fotograficzny - Europejska wieś na zdjęciach         Za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Puszcza Kozienicka” można wziąć udział w konkursie fotograficznym „Europejska wieś na zdjęciach”, którego organizatorem jest Europejska Sieć na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Celem inicjatywy jest promocja rozwoju obszarów wiejskich w Europie. W ramach konkursu zebrane zostaną zdjęcia przedstawiające współczesne życie na obszarach wiejskich w Europie – a najlepsze z nich zostaną zaprezentowane podczas głównej wystawy w Brukseli w budynku Berlaymont - siedzibie Komisji Europejskiej, w dniach 22 czerwca do 10 lipca 2012 roku. Zwycięscy autorzy zdjęć zostaną również zaproszeni do udziału w uroczystej ceremonii wręczania nagród w dniu 27 czerwca 2012 roku, w trakcie której obecny będzie Komisarz ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich – Dacian Ciolos.

Wśród dodatkowych nagród przewidziano wystawę objazdowa po Europie oraz opublikowanie najlepszych zdjęć w albumie, w twardej oprawie wydanym na koniec roku. Zasady udziału są bardzo proste. W konkursie fotograficznym Europejska wieś na zdjęciach udział może wziąć każdy fotograf (amator i profesjonalista) ze wszystkich Państw Członkowskich. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu dowolną liczbę zdjęć, ale prawo ich przesyłania przysługuje tylko LGD. Lokalna Grupa Działania jest więc kluczem do sukcesu tego konkursu.

Zdjęcia w formie tradycyjnej i elektronicznej wraz z pisemną zgodą na wykorzystanie materiałów do publikacji oraz danymi adresowymi należy dostarczyć do 11 maja br. do Biura Stowarzyszenia LGD „Puszcza Kozienicka” (26-900 Kozienice, ul. Radomska 23).

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361137

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska