dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Jazda z miasta! - początek sezonu rowerowego

          29 kwietnia tygodnik „7 Dni”, Radio Rekord, 24radom.pl, Salon Rowerowy Rodex, Bractwo Rowerowe i Lasy Państwowe zapraszają na pierwszą, tegoroczną Jazdę z miasta! - rowerową wycieczkę do Przejazdu.

Przejazd jest położony około 30 kilometrów od Radomia. Miejscowość jest znana w regionie ze szkółki leśnej Nadleśnictwa Kozienice. Vis a vis niej znajduje się nieduży parking leśny, na którym zawsze kończyły się dotychczasowe wyprawy.

Początek o godz. 10 za starym młynem na Pacynce, w pobliżu Dąbrowy Kozłowskiej. O godz. 10.15 uczestnicy wyruszą w drogę. Trasa będzie wiodła początkowo przez Dąbrowę Kozłowską, następnie asfaltową drogą w kierunku wygodnej, szerokiej, leśnej szutrówki, która doprowadzi do Kieszka. Tam rowerowicze skręcą w lewo, na czarny szlak pieszy. Przed Jaroszkami skręcą by dostać się do leśniczówki w Karpowce. Po kilkudziesięciu metrach dotrą do żółtego szlaku pieszego (tzw. pętla pionkowska), który doprowadzi ich do leśnego parkingu w Przejeździe. W Przejeździe leśnicy Nadleśnictwa Kozienice przygotują dla uczestników tradycyjne ognisko. Podczas finału imprezy, jak zwykle upominki od sponsorów: Salonu Rowerowego Rodex i producenta rowerów Kross.

By wziąć udział w Jeździe z miasta!, wystarczy tylko wysłać SMS na nr 7248 o treści (7dni.jzm.imienazwisko). Koszt SMS-a to 2 zł netto (2,46 zł brutto). Po wysłaniu wiadomości otrzymacie państwo SMS zwrotny, który należy zachować do kontroli podczas wydawania posiłku na mecie. Jest więc konieczne, by zabrać na Jazdę z miasta! telefon komórkowy. Wysłanie jednego SMS-a uprawnia do skorzystania przez jedną osobę z wycieczki oraz poczęstunku. Możecie państwo jednak z tego samego numeru telefonu zarejestrować na Jazdę z miasta! wszystkich członków rodziny i znajomych. Na państwa zgłoszenia czekamy do piątku, 27 kwietnia do godz.15.

Zapraszamy serdecznie do udziału.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279855

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska