dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Hotel Wsola

Logo Hotel WsolaPrzedstawiamy Państwu kolejny obiekt noclegowy położony w dolinie Radomki. Hotel Wsola jest obiektem dwugwiazdkowym o charakterze rekreacyjno – wypoczynkowym, położonym we Wsoli w gminie Jedlińsk. Obiekt istnieje już 4 lata i cały czas zaspokaja potrzeby wszystkich gości, zapewniając wysoki standard świadczonych usług.

Połączenie komfortu i elegancji stwarza doskonałe warunki do organizowania różnego rodzaju spotkań biznesowych, naukowych, towarzyskich i rekreacyjnych. Uprzejmi i profesjonalni pracownicy Hotelu Wsola służą zawsze radą i pomocą dotyczącą organizacji pobytu w hotelu. Hotel Wsola dysponuje 27 komfortowo wyposażonymi pokojami.

Hotel Wsola 3

Zdjęcia - źródło: www.hotelwsola.radom.pl

W obiekcie znajduje się elegancka restauracja oraz drink – bar. Wyśmienita kuchnia i znakomity nastrój zadowolą każdego gościa. Profesjonalna obsługa pozwala na delektowanie się potrawami kuchni polskiej i europejskiej. Drink – bar oferuje pełną gamę napojów i drinków z różnych stron świata.

Hotel Wsola 4Hotel Wsola 5

Zdjęcia - źródło: www.hotelwsola.radom.pl

W obiekcie są organizowane przyjęcia weselne, komunijne, konferencje, bankiety i inne uroczystości. Hotel Wsola świadczy także pełny zakres usług cateringowych.

W hotelu mieści się także centrum konferencyjne składające się z trzech sal, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, mogących pomieścić łącznie 100 osób.

Hotel Wsola 1 Hotel Wsola 2

Zdjęcia - źródło: www.hotelwsola.radom.pl

 

Hotel Wsola
26-660 Jedlińsk, Wsola, ul. Warszawska 3
Telefon: (0-48) 381 11 30
www.hotelwsola.radom.pl

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224098

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska