dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Gospodarstwo agroturystyczno-rybackie „Złoty Karpik”

Przedstawiamy Państwu kolejny ciekawy obiekt noclegowy położony w dolinie Radomki. Gospodarstwo agroturystyczno-rybackie „Złoty Karpik” znajduje się w Gwarku, w gminie Przysucha.

Na gości czeka tu 26 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych z łazienkami i TV w drewnianym domku pośród kompleksu lasu przysusko-szydłowieckiego, przy szlaku walk Hubala. Las położony jest na terenie falistym, posada bogate runo leśne, co jest dodatkową atrakcją dla miłośników pieszych wędrówek. W ofercie gospodarstwa jest także możliwość wędkowania w stawach hodowlanych o powierzchni 4,5 ha (karp, szczupak, pstrąg, sum, sandacz, amur, okoń, lin, płotka, tołpyga) oraz sprzęt pływacki do wykorzystania przez odwiedzających (rowerki wodne, łódki, pontony). Do dyspozycji gości są: kuchnia z wyposażeniem, świetlica z TV, parking, miejsce na ognisko, grill oraz altanka.

Obiekt czynny jest od maja do listopada. Atrakcyjne ceny, zniżki przy dłuższym pobycie oraz zniżki dla dzieci zachęcają do zajrzenia w to miejsce.

Zapraszam do „Złotego Karpika”.

„Złoty Karpik”
26-400 Przysucha, Gwarek 7
telefon: (0-48) 675 25 97, 795 249 569
www.agroturystykagwarek.pl

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224158

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska