dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Piknik Strażacki w Radomiu

Szykuje się świetna zabawa ze strażakami! 2 czerwca zapraszamy nad zalew na Borki! Od 14:00 - 19:00 odbędzie się tam wielki piknik Echa Dnia i Straży Pożarnej z całą masą atrakcji w programie:

Uwaga! Wybuchnie pożar! Do akcji przystąpią nurkowie. Będzie pokaz ratownictwa drogowego. Nad zalew przyjedzie kilkanaście wozów radomskiej straży pożarnej. Zobaczycie Panterę - najnowszy samochód lotniskowej straży pożarnej z Sadkowa.
Jak na festyn ze strażakami przystało z sikawek poleje się woda. Ratownicy drogowi będą ciąć samochód i wydobywać ofiary wypadku.
Na wodzie zaprezentuje się specjalna grupa wodno - nurkowa radomskiej komendy - czeka nas pokaz akcji ratowniczej z wykorzystaniem łodzi.
Strażacy pozwolą wypróbować swój sprzęt ratowniczy. Chętni będą mogli poznać moc strażackiego węża i przekonają się ile czasu potrzeba, by go zwinąć.
Radomskie Stowarzyszenie Sportów Wodnych poprowadzi pokaz flyboardu na zalewie.
Podczas festynu odbędą się też I Powiatowe Zawody Pożarnicze Jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z zakresu ratownictwa medycznego.
Nie zabraknie konkursów z nagrodami. Dzieciaki będą mogły otrzymać Certyfikat Dzielnego Strażaka z podpisem komendanta! Jak, co roku przyjedzie mały samochód strażacki, który zabierze najmłodszych na przejażdżki.

To już VII Piknik Strażacki.
Startujemy o godzinie 14:00 i zapewniamy wiele atrakcji do godziny 19:00
Bądźcie z nami!
2 czerwca, godz. 14:00 - 19:00
Zalew, Borki, Radom.
Wstęp wolny. Zapraszmy!


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279744

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska