dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Zapraszamy na XII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Staropolskie Kolędowanie”

Już dziś, w Resursie Obywatelskiej o godzinie 18.00 odbędzie się koncert finałowy XI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Staropolskie Kolędowanie”. Zakwalifikowało się do niego 16 solistów, sześć zespołów oraz cztery chóry i schole.

Uczestnicy zobowiązani są do zaprezentowania kolędy i pastorałki staropolskiej lub dwóch dowolnych tradycyjnych kolęd. Koncert galowy poprzedziły eliminacje w rejonach: Białobrzegi, Drzewica, Opoczno, Lipsko, Pionki, Skaryszew, Skarżysko-Kamienna i Starachowice.

Goście specjalni koncertu to: Jerzy Zelnik, który recytować będzie poezję staropolską, oraz Monika Świostek z kwartetem Radoimiensis. Na scenie zaprezentują się także: Chór Gospel z Radomia, Frument Project i El' Brzeszczoteros z solistką Olgą Nawarą. Wstęp wolny.

Koncert w cerkwi

W niedzielę o godz. 17 w cerkwi prawosławnej św. Mikołaja przy ul. Warszawskiej 15 "Wieczór kolęd". Tym razem wystąpi Chór Parafii pw. Zaśnięcia Najświętszej Marii Panny w Bielsku Podlaskim, wstęp wolny.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279947

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska