dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Dwór Zbożenna

Dwór ZbożennaPrezentujemy Państwu kolejny obiekt z Doliny Radomki. XVIII wieczny zabytkowy Dwór w Zbożennej naprawdę warto zobaczyć i spędzić w nim choć jedną noc.

Obiekt otoczony jest 5 hektarowym parkiem z ponad hektarowym stawem rybnym. Dwór był wielokrotnie odrestaurowywany - jednak ostateczny swój kształt zawdzięcza przebudowie w latach dwudziestych zeszłego wieku. Wyjątkowy klimat, niepowtarzalny styl i szczególna jakość usług oferowanych przez Dwór Zbożenna przygotowane zostały z myślą o tych wszystkich, którzy pragną w tym niezwykłym miejscu zorganizować imprezę okolicznościową albo po prostu zatrzymać się, aby odpocząć, zrelaksować się i zaspokoić apetyt.

Miejsce to obecnie pełni rolę centrum szkoleniowo - wypoczynkowego oraz miejsca do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych - bankietów, szkoleń, konferencji a także chrzcin, komunii, wesel, jubileuszy. W Dworze Zbożenna działa hotel z 46 miejscami noclegowymi w pokojach jedno- dwu i trzy- osobowych oraz dwupokojowym apartament a także restauracja.

Niepowtarzalna atmosfera stylowego wnętrza, światło i kolory przeszłości, oryginalność i elegancja - to wszystko znajdziecie odwiedzając Dwór Zbożenna.

Dwór Zbożenna
26-400 Przysucha, Zbożenna 194
telefon: (0-48) 675 29 18, 603 120 582
www.dworzbozenna.pl

Dwór ZbożennaDwór Zbożenna

Zdjęcia - źródło: www.dworzbozenna.pl

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224029

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska