NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Dożynki w Wierzbicy

W niedziele, 11 września, na stadionie GKS Orzeł w Wierzbicy będą miały miejsce Dożynki Gminne. Zapraszają na nie Przewodnicząca Rady Gminy Wierzbica Aldona Dzik i Wójt Gminy Wierzbica Dariusz Myśliwiec.

Gminne Święto Plonów rozpocznie się uroczystą Mszą Świętą o godz. 12.00 w Kościele Parafialnym w Wierzbicy celebrowaną przez biskupa Edwarda Materskiego, podczas której nastąpi poświęcenie wieńców dożynkowych i chleba. Po mszy nastąpi uroczysty przemarsz korowodu dożynkowego na stadion GKS Orzeł. O godzinie 13.30 będzie miał miejsce obrzęd przekazania plonów oraz wystąpienia okolicznościowe zaproszonych gości.

Po godzinie 14.00 rozpocznie się program artystyczny: występy zespołów folklorystycznych, występy zespołów muzycznych i tanecznych z GOK, koncert zespołu STONEHENGE, występ kabareciarza STAN TUTAJ oraz laureatki „Muzycznych Kazików 2011” Juli Ziętek. Gwiazdą wieczoru będzie zespół TOP ONE. Do północy goście będą mogli uczestniczyć w zabawie tanecznej.

Szczegóły na plakacie.

Serdecznie zapraszamy
 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2018 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2531576

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska