NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Cafe Jazz Festival 3 w Radomiu.

Café Jazz Festival odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia w Radomiu w świetnej scenerii zalewu na Borkach oraz w zabytkowym centrum miasta. Zapraszamy na święto jazzu tradycyjnego. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.
Na III Międzynarodowym Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Café Jazz Festival” Radom 2018 nad zalewem Borki można będzie posłuchać wszystkich odmian starego, dobrego jazzu.

W letni, jazzowy klimat wprowadzą młodzi instrumentaliści i wokaliści w swoich interpretacjach standardów w konkursie o nagrodę Jazzowej Kawiarki. Przez centrum miasta przejdzie barwna „Parada Nowoorleańska”, która porwie radomian i gości, i zaprosi po więcej nad zalew na Borkach.
Na III Café Jazz Festival wystąpią najlepsze zespoły tradycyjne w Polsce, przedstawiciel angielskiej szkoły jazzowej i wokalnej, wokalista z USA, oraz wspaniała grupa ze Szwecji.

Gwiazdy festiwalu wezmą też udział w jam session, jakiego Radom nigdy nie był świadkiem! Jak za dawnych lat potańczycie na piątkowym i sobotnim jamie i „Balu Jazzowym”.
Koncertowo będzie nie tylko nad zalewem na Borkach – jazz i aromaty kawy wodzić Was będą na pokuszenie w kilku radomskich restauracjach.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2019 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2879185

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska