dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Zapustowy Bal Kobiet w Jedlińsku

Wójt Gminy Jedlińsk wspólnie z Gminnym Centrum Kultury w Jedlińsku zapraszają na III Zapustowy Bal Kobiet, który odbędzie się 10 lutego 2013 r. w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedlińsku. Jest to impreza, która rozpoczyna tradycyjne obchody Kusaków – obrzędu Ścięcia Śmierci – jedynego tego rodzaju widowiska obchodzonego w Polsce, którego tradycja obchodzenia sięga swoim rodowodem odległych nam czasów.

Bal Zapustowy Kobiet rozpoczyna huczne świętowanie trzech ostatnich dni karnawału i odbędzie się w kusą niedzielę w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedlińsku. W programie zaplanowano tradycyjną zabawę z zespołem muzycznym, konkurs z nagrodami na najciekawszy strój karnawałowy, zimne przekąski, kawę i herbatę.

Bilety wstępu w cenie 30 zł można nabyć w siedzibie Gminnego Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku, przy ul. Krótkiej 1. Informacje udzielane są pod nr telefonu 38 32 13 052

 
 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361156

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska