dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

LGD „Razem dla Radomki” na AGROTRAVEL 2012

Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki” już jutro weźmie udział w IV Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL. Ideą targów jest szeroko rozumiana komercjalizacja usług turystyki wiejskiej i promocja obszarów wiejskich. Agrotravel, to najbarwniejsza, najsmakowitsza i najbardziej sielska impreza targowa sezonu.

Targi AGROTRAVEL 2012 to doskonała okazja do promocji i sprzedaży coraz bogatszej oferty turystyki wiejskiej oraz spotkań i rozmów z touroperatorami, jak i z bezpośrednimi odbiorcami oferowanych produktów i usług. W programie targów przewidziano prezentacje ofert atrakcyjnego wypoczynku na wsi, jarmark rękodzielnictwa i wyrobów artystycznych, degustacje potraw regionalnych, konkursy dla wystawców i zwiedzających. Imprezie towarzyszyć będzie Międzynarodowa Konferencja „Perspektywy rozwoju turystyki wiejskiej w Europie”. Podczas tegorocznej edycji targów na specjalnie przygotowanych stoiskach zaprezentuje się ponad 120 wystawców, w tym 16 polskich regionów, Lokalne Grupy Działania, organizacje turystyczne, gospodarstwa agroturystyczne, prywatni przedsiębiorcy działający w zakresie rozwoju turystyki wiejskiej i agroturystyki oraz wystawcy z zagranicy. AGROTRAVEL 2012 odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia na terenie Targów Kielce (ul. Zakładowa 1).

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska. W tym roku przygotowaliśmy je we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, LGD „Wspólny Trakt”, LGD „Dziedzictwo i rozwój” oraz LGD „Wszyscy Razem”. Na wspólnym stoisku Lokalnych Grup Działania Południowego Mazowsza Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”, promować będzie turystykę obszaru gmin LGD, przedsiębiorstwa z branży turystycznej oraz lokalnych przedsiębiorców.

Przez okres trzech dni Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” pełniące funkcję koordynacyjną wśród LGD z terenu południowego Mazowsza przygotuje dla zwiedzających poczęstunek związany z produktami lokalnymi i tradycyjnymi naszego obszaru. Odwiedzający będą mogli spróbować wyrobów związanych z produktem tradycyjnym „Papryką Przytycką” (m.in. dżem z papryki), wyrobów wędliniarskich przygotowanych przez Gospodarstwo Państwa Pysiak ze Zdziechowa (m.in. Szynka Zdziechowska, Salceson Wizytowy), a także tradycyjnego pieczywa z Piekarni Wacyn. Oprócz naszego stowarzyszenia w piątek zaprezentuje się Lokalna Grupa Działania „Wspólny Trakt”, zespól ludowy „Chomentowianki” który przygotuje pierogi drożdżowe z kapustą i pieczarkami, a także ciasta drożdżowe. W sobotę przedstawiciele LGD „Dziedzictwo i Rozwój” we współpracy z zespołem ludowym „Sobótka” przygotuje tradycyjne potrawy wiejskie i pokaz twórców ludowych, a w niedzielę LGD „Wszyscy Razem” wspólnie z Kołem Gospodyń Wiejskich zaprezentują prace rękodzielnicze.

Organizatorami targów są m.in.: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Szczegóły:www.agro.travel

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4360977

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska