dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

79 numer Biuletynu LGD Razem dla Radomki

W przededniu Świąt Wielkiej Nocy przedstawiamy Państwu kolejny numer naszego wydawnictwa, życząc Wesołych Świąt, pełnych pokoju i nadziei, a także zdrowia i radości z wiosennego odradzania życia oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.
W publikacji znajdą Państwo najważniejsze informacje dotyczące bieżących działań podejmowanych przez nasze Stowarzyszenie. Informator rozpoczynamy od przedstawienia relacji z udziału LGD i naszych partnerów w Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki Agrotravel w Kielcach, gdzie stoisko wystawiennicze Mazowsza otrzymało I miejsce w konkursie na najciekawsze stoisko targów. Przedstawimy informacje o nowym działaniu związanym z utworzeniem inkubatora przetwórstwa lokalnego, dla którego już w tym roku ogłosimy konkurs o wybór instytucji która utworzy w/w podmiot. Jest to o tyle ważny element naszych działań, albowiem związany jest z kontynuacją podjętych już przez nas procesów ukierunkowanych na budowę silnej marki produktów lokalnych i tradycyjnych, rozwojem przedsiębiorczości związanej z produkcją spożywczą i przetwórczą, na którą stale wzrasta zainteresowanie.

Zaprezentujemy również bardzo ważne zagadnienia, prezentujące wizję LEADERA/RLKS w okresie po 2020 roku, który wskazuje dalsze potrzeby realizowania projektów na rzecz rozwoju społeczności lokalnych na obszarach wiejskich. Przekażemy także informacje o inicjatywach realizowanych przez naszych partnerów, w tym m.in. relację z kolejnego wydarzenia kulturalnego organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bierwce.

Oczywiście to nie wszystkie wiadomości, które przedstawiliśmy na łamach Biuletynu, dlatego tym bardziej zachęcamy do jego lektury. Publikacja dostępna jest na naszej stronie internetowej pod adresem http://razemdlaradomki.pl/biuletyny/biuletyn79/index.html


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361108

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska