dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Jest już 45 numer Biuletynu LGD !

Zachęcamy do lektury pierwszego w 2014 roku numeru Biuletynu Informacyjnego naszego Stowarzyszenia. Znajdą w nim Państwo informacje na temat bieżących zagadnień, inicjatyw i zadań podejmowanych przez LGD.

Nowy rok rozpoczynamy nową inicjatywą - projektem "Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej, w ramach którego już od początku lutego zaoferujemy Państwu nowatorskie szkolenia. W naszym wydawnictwie przedstawimy sylwetkę stowarzyszenia związanego z zespołem ludowym "Wolanianki"; relacje z projektów które otrzymały wsparcie finansowe w ramach naborów prowadzonych przez LGD "Razem dla Radomki"; zaproszenie na Turniej Regionalny w Przytyku którego tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Zapusty czyli ludowy karnawał z Oskarem Kolbergiem”.

Szczególną uwagę pragniemy przywiązać również do Stanowiska Polskiej Sieci LGD w sprawie poparcia dla zastosowania narzędzi Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020. To oczywiście nie wszystkie tematy artykułów, z którymi mogą zapoznać się Państwo w naszym biuletynie.

Zachęcamy do lektury biuletynu, który można obejrzeć on-line na naszej stronie internetowej http://razemdlaradomki.pl/biuletyny/biuletyn45/index.html


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279846

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska